| speedrouch a întrebat:

Sa ma duc in vacanta la mare sau la munte?

14 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu, asa alege muntele. Aer curat, verdeata...

Janina
| Janina a răspuns:

Munte munte munte munte big grin

| Barajag a răspuns:

Daca te iei dupa mine, apoi ma vei acuza ca nu ti-a placut unde te-am trimislaughingAsa ca iti poti alege tu singur(a) destinatia si sunt sigura ca-ti va place locul ales de tinebig grinBafta!

mlm
| mlm a răspuns:

Unde vrei tu, dar daca trebuie sa alegi incearca cateva zile la mare si cateva la munte, asa impaci si capra si varza.

| cretzufinish a răspuns:

La ambele daca nu e criza si pe strada ta laughing Eu prefer marea pentru ca doar vara poti merge. Muntele nu pleaca nicaieri.

| madia a răspuns:

Munte!

| lexy22 a răspuns:

La care e mai ieftin hotelulwinking sau daca ai rude acolo eu zic sa mergi la munte. intr-o carte am citit ca la mare sunt viermi de mare, de o jumatate de metrusad

| caramelagurl33 a răspuns:

Tu ce preferi? muntele racoros cu aer curat sau marea calda si luxoasa, dar cu poluare si mancare nesanatoasa? nu lua marea ca pe ceva rau e bine si acolo happy

| TheOriginalUser a răspuns:

La mare happy

mie mi se pare mai frumos acolo:X

| hd04wbw a răspuns:

Auzi tie iti mai arde de vacanta pe criza asta?

| Arianna$ a răspuns:

La amandoua. Poti sta la mare 5 zile si la munte 5 zilebig grin.Asa am facut eu anul trecut si a fost super!

| gabriela007 a răspuns:

Eu as merge la mare, e mult mai frumos ...de fapt, poate zic asta pentru ca nu am fost niciodata la munte laughing...alege tu, e cel mai binewinking

| Sked a răspuns:

Munte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du te la mare