| Tony87 a întrebat:

Sal baieti si fete am o mare problema, in seara aceasta am trecut pe langa un bar de rockeri care este foarte aproape de casa mea, chiar pe strada la mine si un tocilar luat de mine, am vrut sa ii dau doua capace dar era cu inca vreo 4, oricum ma bateam si cu aia dar gandit ca poate vor sarii toti de la barul acela si am plecat acum sunt foarte agitat fiindca nu am putut face nimic, intreabarea mea este: ce as putea face daca sunt multi? P.S singur nu putea sa se ia de mine, el e jmecher cu inca vreo 50 de rockeri. Apropo nu vreau raspunsuri de genul sa evit pentru ca nu pot, asa este firea mea nu ii pot permite unui fatalau sa sa ia de mine nu e normal si nu am pus 2 cuvinte deoarece nu ma lasa altfel.

3 răspunsuri:
| interact a răspuns:

Tu esti van damme ma, te bati cu 5 odata, ce sa faci. Eu zic sa il iei pe tac-tu si sa bateti tot clubu', hai ca se poate.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Firea ta are probleme.
Esti un scandalagiu.

| Madaraa a răspuns:

Chiama si tu niste manelisti