| M371n1s7 a întrebat:

dati-mi si mie niste coduri cs aimi sa mearga pe windows7 pe counter strike carbon funda dati-mi linkul de unde il descarc

15 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Ionica invata sa joci fara coduri ca din cauza unora ca tine s-au lasat multi de cs.

| aceton a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/42A9PUORC4M3/lays-rar.html
fi atent cum s activeaza :
1.dezarhivezi zippul
2. intri in cs dar nu intri pe nici un server
3il bagi in bata cu butonul start dintre alt si ctrl din partea stanga
4.deschizi fisierul ''leys''
5.intri peorice server de cs neprotejat
6.il configurezi de pe tasta insert
funda?

| Xgabi2999 a răspuns (pentru aceton):

Dar cum dezactivez zippiul

| aceton a răspuns (pentru Xgabi2999):

Click dreapta -->extract here

| anonymos16 a răspuns:

Ba frate toata lumea ati da coduri care nu merg pei daca ai silent aim an pc ati dau un pont nu merge decat pe cs bestial si pe cs1.6 funda

| neo123 a răspuns:

Bai frate lasa codurile...din cauza ta si a multor altora ca tine eu si multi prieteni de.ai mei ne.am lasat de cs...ori inveti sa joci fara coduri, ori daca nu, inseamna ca cs nu.i de tine!
din prostia voastra ca sunteti voi smecheri cs o sa ajunga de tot rasu

| crystyano0 a răspuns:

Wa dati si voi cod sa mearga ca alea...

| Seby_Florea_1998 a răspuns:

Intra pe Site Asta http://hakuri.forumgratuit.ro/

Gasesti ce hack vr pentru CS / metin2
iar ca sa-ti mearga codurile ia counter-strike de acolo :) partitia / Cs pentru coduri /

Caci pe carbon nu merg codurile :)

| MISTERxProfessional a răspuns:

Tinere, eu nu sustin codurile,,,, le folosesc pentru ca sunt smecher dar sa zicem ca iti dau si tie aimbot. -_- o_o O_O uite un link : :http://www.maximamspus.ro/wp-content/uploads/2010/09/cs-Silent-Aim.zip folosire : Silent Aim – CS 1.6

Activare cod cs Silent Aim
1. Dezarhivezi zip-ul
2. Porneşti Counter Strike 1.6 (nu te bagi pe vreun server)
3. Minimalizezi jocul, dai dublu click pe "Leis.exe"
4. Gata, poţi intra în Counter Strike 1.6 (pentru a configura codul apeşi INSERT) Da-mi o funda

| Dudau_Abi_1960 a răspuns:

Ba da cum desarhivez zipul?