| Anonymus3000 a întrebat:

Am o intrebare am auzit ca pot sa bag vopsea intr-un marker si aceste sa mearga e adevarat? Si daca da de care vopsea ar fi buna

4 răspunsuri:
| ElShaarawy a răspuns:

Cred ca se poate, dar trebuie o vopsea speciala daca se poate...

| IrOnHiDe a răspuns:

Poate da poate nu... poate este o vopsea dar nu stiu.asta normala se va intari

| barbiemicuta a răspuns:

Nu este adevarat! asa ca da funda!

| SisiSimoSimona a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi alt marker pentru ca : 1) risti sa iti strici marker-ul
2)DAi bani degeaba pe vopsea si 3) daca il strici cu vopsea, ai dat bani pe vopsea si o sa fi nevoit sa cumperi alt marker:Xlaughing deci in concluzie cumparati altulbig hug (parerea mea)