| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg la scoala care zice chestii gen :,, Asta asa e! " dar cu o voce asa mai ciudata, si "TACI AM ZIS" sau zice niste cantece amuzante prin ora...
Voiam sa imi recomandati ceva de spus amuzant prin pauze dar sa nu aibe cuvinte urate sau ceva...ca mereu cand el zice cuvintele astea, toti colegii mei rad.

4 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Uite o idee:
Mai intai invata sa exprimi ceea ce vrei in limba romana, apoi treci la fapte mai complicate. Prima data te sfatuiesc sa incepi cu alfabetul si apoi ia abecedarul.
Spor!

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Vezi ca eu nu ti-am vorbit la misto -_-, si poate ca nu m-am exprimat bine ca ma grabeam.
Am sa iti fac si tie tot asa, sa vedem cum te simti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Glumele nu le copiezi! Glumele le creezi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ceva gen laughing))