| Dean20900 a întrebat:

Sal tpu.cat ar consuma un audi a8 facelift din 2008-2009 cu motor de 3.0 tdi daca as merge maxim cu 100 km/h? cine imi poate spune mai multe detalii i

Răspuns Câştigător
| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Nici daca avea motor de 4.2 TDI nu te ducea la 1000 de lei, cu 1000 de lei cred ca faci toată tara (daca mergi dintr-un capăt in altul)

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce te ar interesa consumul unei limuzine cu motor atat de mare?

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

La drum lung 12% si prin oraș 18%

| Dean20900 explică (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Pai si cam 400 km cat ar consuma si ce bani as baga? motorina la noi e 6 lei

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

In jur de 500 de lei dus-întors

| Dean20900 explică (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Adevarat? sau in jur de 500 lei decat dus? daca-mi spui iti dau funda

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Nu are cum decât dus, dai in mama ma-si, tatăl meu are Audi A6 3.0 TDI quattro si un prieten are A8 d-asta cum zici tu, gândește-te si tu! Daca ar fi fost dus-întors 1000 de lei era mult mai rentabil sa mergi cu avionul.ele au motoarele mari, dar sunt de tehnologie noua, mai economice nu ca Mercedes-urile alea din 1900 toamna, 500 de lei de duce, de aici de la mine pana la mare sunt 400 km si de 500 de lei băgam motorina