| cosmin123bos a întrebat:

Sal TPU.de ce nu mi se deschid jocurile? dau click pe executabil si nu apare nimic, nici eroare nici nimic.ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| cosmin123bos explică:

Nu lipseste nicio fila ca am bagat si crackul si tot nu merge.si am incercat la mai multe jocuri...alte sugestii?

| IamIce a răspuns:

Iti lipsesc niste "file" din acel joc. Nu cred eu ca daca descarci super mario d p net nu-ti mere

| virus5381 a răspuns:

Prea putine detalii nu se deschide nici un exe? sau de ex winampu se deschide si jocu nu. Ce windows folosesti? asa nu te pot ajuta fara sa stiu cateva detalii. Inainte sa puneti asemenea intrebari ganditi-va ca noi nu avem de unde stii ce programe si ce jouri folositi. Daca este strict jocul 98% ca este de la crack daca nici winampu (sau orice alt exe. ) nu merge atunci inseamna ca ti windowsul bulti si trebuie sa il reinstalezi. Sper ca am fost de folos si la urmatoarele probleme de acest gen da mai multe detalii;

| johnny_2986 a răspuns:

Ai luat vreun virus

| Frank234 a răspuns:

Poate sa nai DirectX

| Ryuk a răspuns:

Aceiasi problema am si eu.
dp ce termin jocul de instalat merge cum am iesit din el gata numai vrea sa se deschida am win xp sp 3