| MrHello a întrebat:

Sal TPU. dimineata cand am deschis pc-ul, coolerul scoatea un sunet de zici ca scartaia. l-am desfacut, toate piesele si am observat ca placa de baza avea ceva desprins. l-am prins la loc, l-am inchis. totul merge bine, dar tot aud acel sunet ca si cum un usb ar fi introduc in pc continuu. solutii? funda.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Ai ceva bagat/conectat la PC care nu face contact bine. Un Mouse/Tastatura sau orice alt accesoriu USB. Asta presupun.