| Anonymus3000 a întrebat:

La liceu mai conteaza chiar atat de mult notele? Conteaza notele din liceu pentru facultate? Pentru ca sunt la mate -info cu engleza si nu prea am de cand sa imi bat capu cu toate materiile. Am de cand sa invat bine la mate,info, engleza si chimie (pentru bac) in rest ma pot multumii cu note de trecere(7-8).

3 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

Contează si notele, dar nu asa de mult, mai mult să inveti pentru BAC si atâtm restul sa te multumesti cum ai zis cu 7-8, chiar 9 si eu sunt la mate-info si nu m-am stresat la celelate materii si totusi a iesit bine totul happy succes!

| BiuL a răspuns:

Conteaza la facultatile la care se intra pe baza de dosar. Daca e facultate cu admitete (ex medicina) atunci nu conteaza notele din liceu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti tocilar, da. Daca esti destept, nu.