| honeykanye a întrebat:

Sal TPU
un prieten are o problema.a pus o intrebare cuiva din greseala pe ask fara anonim dar nu a vazut-o inca si s a sters contul
intrebarea e, daca persoana respectiva vede intrebarea (nu ii va aparea cine a pus o) si raspunde, apoi prietenul meu isi reactiveaza contul, ii va aparea cine a pus-o?

2 răspunsuri:
| Copac13 a răspuns:

Il primeste dar poate sa isi schimbe numele sau sa zica ca fratele lui mai mic daca are sau un prieten a umblat pe askul lui sau ca cineva I-a spart contul

| Cr1me a răspuns:

Da le primește happy am încercat si eu acum cel mai bine ar fi sa Iti schimbi numele in caz de i-l reactivează si poza o zi buna happy