| crystynutza a întrebat:

Salata de vinete fara paine ingrasa?

7 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Nu face prostia saa manaci fara paine. Ca eu am mancat telian cu maioneza si mi-a fost rau o zi intreaga. Deci. cred ca unii dintre voi imi stiti povesteabatting eyelashes.
Da, ingrasa salata de vinete ca [virgula] contine maioneza si ulei. Dar nu strica sa mananci si tu doua felii happy. Fara paine este gretoasa si ti se va face rau. happy
Pa, pa.

| Contrast a răspuns:

Orice mananci cu maioneze, va fi incarcat proteic, asa ca, ori cu paine ori fara, nu va influienta foarte mult, dar nu e recomandat sa mananci salata de vinete cu maioneza fara paine! Eventual incearca painea de secara.

| Moni. a răspuns:

Nutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul n-as putea sa maninc salata de vinete chioara, fara piine.

| genius200 a răspuns:

Nu, ba din potriva, painea ingrasa deci daca esti la regim este recomandabil sa nu mananci prea multa paine.

| Clarice a răspuns:

Salata de vinete se mananca, de obicei, cu paine.Nici un aliment nu ingrasa atata timp cat este consumat intr-un mod corespunzator. Ideea este sa stii cum sa combini alimentele si sa nu faci exces de ele si asa o sa poti sa-ti permiti si anumite delicii, fara sa iei in greutate. Asa ca, daca iti place cu paine, o poti manca si asa happy

| bella3001 a răspuns:

Fara paine? salata de vinete cu maioneza ingrasa normal.si daca mananci si fara pane ti se face si greata...nu iti recomand. poti manca cu paine normal dar 1, 2 felii deci nu fa exces