| Bogdanpalintineanu a întrebat:

Salit TPU ce parere aveti de stirea cum ca incepand din 15 noiembrie 2saptamani pamantul va fi in bezna?

Răspuns Câştigător
| apocaliptic77 a răspuns:

Varianta ireala; factura la curent mai mare - varianta reala; pretext pentru cumparare provizii ''in masa'', sa creasca la maxim vanzarile strainilor - varianta ideala; inca o stire a ziaristilor de c---t, in goana lor dupa senzational/vizualizari.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Si in 16 noiembrie te vei trezi intr-o camera tapitata, cu grilaj pe usa, imbracat invers intr-o "camasa", cu cureluse pe la spate... big grin

| MessAndOrder a răspuns:

Mai face si soarele putina economie...ar fi cazu' nu?

| OoBunnyoO a răspuns:

Din cate stiu eu, stirea aia este hoax.

| Gonrax a răspuns:

O minciună făcută de niște ratați

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Asta nu este "stire". Este un zvon fals si de prost gust.

| mariamelania14 a răspuns:

Serios? Pe asta de unde o stii? laughing