| tony98 a întrebat:

SalL! a venit vara si puteti sa imi spuneti si mie ce sport sa fac?(vara trecuta m-am dat pe role( iunie-iulie role de viteza august-septembrie-octombrie role agressive) si m-am dat pe skate acum un an si ma joc fotbal. funda pentru cele mai bune raspunsuri!

6 răspunsuri:
| black1white a răspuns:

Parkourwinkinge taare

| black1white a răspuns:

Parkour.e taare

| tony98 explică:

Momentan nici o idee buna(la antrenamente la fotbal am fost si imi place sa joc fotbal din pasiune nu de performanta si inot; inot cat vreau la strand.)

| bobo_1770 a răspuns:

Poi tinete de fotbal si du-te la antrenamente si incearca sa practici si innot

| 50cent_7123 a răspuns:

Io zic sa joci fotbal sau cu bicicleta atata ca pe caldura asta e greu sa faci altceva alergat daca vrei dar iti zic ca e ff obositor si in soare asa cu bicicleta mai bate vantul in pari si la fotbal esti cu mai multwinking

| PES2011Fan a răspuns:

Eu cred că e bine să alergi, să joci tenis de câmp şi/sau înot.