| Bitzy a întrebat:

Sall all! Am si eu o intrebare.Cum iti adaugi prieteni pe Barn Buddy hi5? Stiu ca este o smecherie, cu codul si ceva de genul asta.Va rog imi dati si mie linkul si unde sa scriu codul? Asta nu pricep eu: unde trebuie scris codul?(intre ce cuvinte)Multumesc anticipat! Ofer funda

1 răspuns:
| Firry a răspuns:

Salut! Nu e mare smecherie.
Intra pe Barn Buddy da la invite friends [[ sau ceva de genu ]] alegi o persoana da invite si iti va spune ca nu a mers dar iti va da un cod. Copiaza acel cod si pune-l la status sau da-l la cine vrei sa-ti devina vecin. Sau chiar sa dai mesaj pe hi5 la toti prietenii cu acel link.
Bafta!winking