| Darkusboy60 a întrebat:

Sall.Cum se numeste melodia lui Randy Orton si de unde as putea sa o downloadez?

4 răspunsuri:
| LemonCandy a răspuns:

Randy Orton Theme Song - Voices
http://www.youtube.com/watch?v=lE_HNsgOyTU
O downloadezi de pe www.fisierulmeu.ro
Fundaa? :o3

| ζøvع a răspuns:

Pentru a dawnloada o mel trebuie sa scrii pe youtube melodia apoi undeva jos sub videoclip scrie "share" dai clik si copiezi linkul acela. apoi deschizi alta pagina de google si scrii "video 2" si dai pe prima.linkul pe care l-ai copiat il pui acolo apoi dai "Convert" apoi dai clik pe ce iti apare acolo etc...mel se num titranton

| Raresq123 a răspuns:

Ray Trevory-Voices o downloadezi de pe google funda?

| Raresq123 a răspuns:

Theory*