| Master50 a întrebat:

Sall.De unde as putea downloada o placa video mare? deoarece nu mai am placa video si vreau una cam ca sa pot juca si gta san andreas si am Windows 7.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

@Cosmin, se vede ca nu ai citit cu atentie intrebarea, Master50 a intrebat de o placa video MARE, deci vroia una mai mare decat cea pe care o are. Nu trebuia sa-l califici negativ pentru intrebare, nu toti se nasc cu calculatorul in brate si incepatorii nu stiu mai nimic. Pesemne confunda driver-ul placii video cu placa insasi. Acum a aflat ca placa face parte din partea de hardware a calculatorului si va tine minte. Puteai raspunde si fara remarcile rautacioase, asa cum au facut primii doi respondenti. Numai bine!

| Robert a răspuns:

Placa nu se descarca se cumpara.Ea este o componenta nu un program.

| Cosmin a răspuns:

Prietene, cat de prost poti fi? Vrei sa downloadezi o placa video? Esti cu capu? Placile video se cumpara din magazin sau de pe net, nu le downloadezi. Tu crezi ca placile video sunt programe care le downloadezi tu gratis de pe net? Si zici ca nu mai ai placa video? Atunci cum naiba ai trimis aceasta intrebare, putin spus cretina?

| frank0x0 a răspuns:

Placile video nu se downloadeaza se cumpere si se adauga in calculator!