| EvangelineDS a întrebat:

Sall imi spuneti va rog cum sa fac sa imi invat mai repede pentru scoala nu retin chiar asa de repede dau funda

Răspuns Câştigător
| AyameXx a răspuns:

Incearca sa inveti ascultand muzica sau ceva ce te relaxeaza
Sau poate te ajuta daca iti explica cineva si invatati impreuna, incearca asa.Pe mine ma ajuta cand invat cu o prietena sau cand invat in timp ce ascult muzica.

1 răspuns:
| lolavanity a răspuns:

Poţi citi până îţi intră'n cap. Nu poţi să nu reţii dacă ţie ţi'e gândul la lecţii şi citeşti de multe ori.
Repetiţia e mama învăţăturii.;]