| mihai_9505 a întrebat:

Sall stiti un metin2 private server cu otel, king, arme de lvl 65+ in magazin? pLSS dati-mi. Funda

Răspuns Câştigător
| BornToParty a răspuns:

Iti zic eu unul super cu sirius otel king la shop uite site :http://www.orientalmt2.ro/

52 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

Mondial Metin2 e cel mai bun.
Deci ai armuri pana la lv 70(deci ai otel)
Nu are king dar bani faci FOARTE usor si perlele is foarte ieftine.
Arme pana la lv 65.Are si battle din care poti face sirius,apoi lunara, dupa celesta, si tot asa.
Are toate armele ce se pot evolua.
Primesti lv 15 si cal si P-uri direct.
Lv maxim 250
NON HAMACHI
Mai sunt foarte multe chesti la magazin da' nu le enumar ca's foarte multe.
Incearca'l! http://mondialmt2.com/
Fa-ti cont pe Server Astasia.
Funda?

| CeapaSiUsturoi a răspuns (pentru Freshh):

Plz zi-mi unde fac cont la metin2 mondial.Te rog frumosss

| BogdanFnky a răspuns:

Owner: [OwN]Maxx :lol!:
Server Status: [color=#40FF00]ONLINE[/color]
MC/IP: 86.34.17.152
Level 127 start,iteme 2010/2011 la magazin
Rate
Experienta: 5000%
Yang: 5000%
Obiecte: 5000%
Fierar: 100% , nu cere iteme !

Video: Pe Site ! sau aici www.youtube.com/watch?v=qHpipqOBImk
Poze: Pe Site !

Timp Online:
*24/24

Buguri rezolvate: Login-Bug
Regat recomandat: Albastru

Forum: www.volumemt2.hitforum
Site : http://86.34.17.152
Client Recomandat: By Abesgaara v3.7

| xxDaNnYxx a răspuns (pentru BogdanFnky):

Mie nu imi merge siteu, ma ajuti plz?

| Roby24roBy24 a răspuns (pentru BogdanFnky):

Nu merge site ma ajuti?

| mihaelaalol a răspuns:

Pai eu stiu:metin2 mondial,united, gx, candy longju

| xAnDrAx a răspuns:

Metin 2 United
Status sv: on
Mc: NU ARE
Rate
Experienta 200%
Yang 1000%
Drop 200%
Fierar 90% pana la +6 dupa cu pietre
Timp on: este 24/24
Buguri: nu are
Regat: Galben, Rosu, Albastru
Site: http://metin2united.com
Client & Luncher: de pe site
Descriere
sv: Este un server PVM, lvl il faci foarte repede si bani la fel. In magazine armele si armurile sunt de la 65+1, 2 depinde.Ar fi bine sa il incercati...iar restul o sa aflati pe server.

| SteauaBucuresti2012 a răspuns (pentru xAnDrAx):

Super metinul sa stii ca mi-a placut foarte mult adica : am facut cont imd dupia download repede si merge. Ai de la mine fundita laughing. Auzi scrie un pic pe google asta dai copy/paste: Slaut TPU! Am si eu o intrebare : acum cred ca aveam vreo 15 metine in computer dar le-am ras pe toate si vreau sa-mi fac doar unul dar sa fie cu : sa cresti tu de la lv 1, sa cresti repede, sa poti sa faci magiile P (nu manual), sa fie detoate la shopuri si sa fie fain in afara de energy metin2. Pliz ajutati-ma! Va dau funda metinul care merge si auziti dati-mi si linkul daca se poate! Asa si scrie acolo la raspuns metin2 united si-ti dau funda!

| Geniuss a răspuns (pentru xAnDrAx):

Naspa metinu crede-ma l-am incercat

| MNIDenisa a răspuns:

GX,Empire,Candy Long Ju happy

| andrei2002 a răspuns:

Stiu eu valmondial mt 2 e in franceza dar are otel si king 1 in shop defapy doar king 1 e king 2 e de 100 si se face cu + la arme are pana la 165 lv maxim pe sv este 250 sirius parca nu are dar nu-ti trebuie ca are arme de lv mai mare scrii pe google valmondial sunt 2 servere fun si ultrafun aora si aragorn iti recomand aragorn v2 e schimbar ae mobi 2010 si sunt de 100 rate exp 1000 yang 200 drop 200 e frumusel faci bani multi din vanzari si cei de lv sa zic 110-120 dau yang moca unu mi-a dat 1 miliard si 50kk
Own nu sunt eu e un francez lista gm nu o stiu distractie placuta

| andrei2002 a răspuns:

De fapt greseala de tipar

| andrei2002 a răspuns:

250 lv scuza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Night Power Mt2

Retele Hamachi:

ID: NightPower
Pass:123

Max level 250, pe romana, iteme 2012-2013 la shopuri, animale noi de calarit 2012-2013
Pijamale,armuri cu aripi...
Site register 5.184.233.203
MC: 5.184.233.203

ca sa mearga site trebuie sa fi logat pe hamachi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://metin2nightcore.weebly.com/index.html

Descriere : Un sv nou 2012, cu iteme 2012-2013 la shop, pvp max lv 250, experienta faci usor,ai download si register acolo

retele hamachi : NightPower, NightPower1, NightPower2... tot asa pana la NightPower10
Parola hamachi:123

| Nick2012 a răspuns:

Ba incearca energymetin2 king1 king2 oteluri +9 itm +9 evoluezi armele pietre +9 tot ce vrei monturi kimonouri care au apararea 300 perlele iti pica in mape sunt 8 mape noi pana ajungeti la a 2 a mapa perlele le cumparati de la o cutie black box suma maxima de yang 1.999.999.999 lv maxim 250
Bafta! sper ca te-am ajutat big grin

| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://metin2.zyntherion.com/ e un server pvp -pvm mai mult pvp clasic...rate 800% 1000% mape speciale pentru lvl...bafta :) in joc am numele Al3xIsFr3Sh recomand e super server :)

| Alexa412 a răspuns:

GoGoMaNuLxMaN eu am downloadat mt2 orientel si nu a fost nici un sirus nici un king la magazin.

| Alexa412 a răspuns:

Mt2Mage nu are king1 dar are otel batalie si la fierar e 100% eu intr-o zi am facut lvl 187 bani se fac suprer repede la lvl 1 dac omori caini faci 78kk incearca-l e marfa!

| Alex99999 a răspuns (pentru Alexa412):

Ma da mt2 mage e off las juca si eu

| Alex_Alexutzu_1995 a răspuns:

Salll...exista mai multe servere uite 2 dintre ele :metin2 Osiris sau metin hotsyles am si eu cont pe asteatongue... funda
big grin

| DeGea1 a răspuns (pentru Alex_Alexutzu_1995):

Da-mi si mie site la hotstyles

| Alex_Alexutzu_1995 a răspuns:

Uite mai multe metine care m-am jucat si eu si is OK: metin 2 osiris, metin 2 ozeion, metin 2oriental, metin 2 DK, astea m-am jucat si eu da din punctul meu de vede ii cele mai bune PVPsi cresti si usor ratele pe toate ii 1000%

| SunshineJepu a răspuns:

United e cel mai prost mt din toata generatia cel mai bun e GTH dar mai bine lasate de metin SI intra pe WORLD OF WARCRAFT laughing DAR NUTI MERGE TIE CA ARE 16 GB laughing rolling on the floor

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru SunshineJepu):

Cred ca wow e praf, adica eu ma refer la grafica! cica 16 GB 0_0!
Sa nu ma faci obsedat de mt acum ca eu nu joc...

| FOoXx a răspuns:

In locul Oriental Mt2 s-a deschis European Mt2

| contumeu9991 a răspuns:

European mt2
http://emt2.zapto.org/
e foarte bun

| danut2244 a răspuns:

La Metin2 King iti da King la inceput? Faci Yang repede? E mai super decat Metin2 United?

| danut2244 a răspuns:

Eu joc orientalmt2, dar mt2 united, mt2 ro speed si mt2 steel sunt super.

| MiCuLMaIdAnEz a răspuns:

Sall sti... daca inca mia cauti un metin incearca tuning are batalie in magazin si alte din astea care le poti evolua ratele sunt super am acut 124 in 5 zile si playeri sunt de treaba incerca sa cresti mai mmult in V4 daca te apunci nu vreau neaparat funda\

| FlorinDGF a răspuns (pentru MiCuLMaIdAnEz):

Da-mi si mie siteul te rog daca nu e pe hamachi

| andreea33 a răspuns:

Naspa toate site-urile la metinurile de aici sunt inchise sad Eu am jucat Aura mt2. Tare super frumos faci lv repede bani la fel... am avut lv 133 dar s-a inchis crying arme 140 +8... itm de farmer aveam dar sau dus odata cu metinul crying

| z0zole a răspuns:

Ai putea incerca Metin2 LKs, daca nu ai jucat;

| Voicu_Cristi_1997 a răspuns:

Eu zic ca mt2 steel e cel mai bun

| YoGabytzu a răspuns:

Http://metin2monster.tk/ intra nu ai ce pierde:P