| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, am intrat la liceul militar Stefan Cel Mare din Campulung Moldovenesc si mi-a dat o lista cu ce trebuie sa vin pe 11 septembrie.In lista scrie si { Tenisi(bascheti, adidasi) 1per. }. Problema este ca trebuie sa imi iau 1 per. de bascheti si 1 per. de adidasi sau 1 per. de bascheti sau 1 per. de adidasi?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-ti duci o singura pereche din oricare, in principal tenisi dar pot fi si bascheti sau adidasi, nu trebuie doua perechi.

| KodrutZ a răspuns:

Serios? Nu se mai dau teste de personalitate/IQ la admitere? No offense, dar pari pampalau rau cu intrebarea asta.