| MWTKenZoR a întrebat:

Am un ninja si vr sa imi fac seturi de pvp (nu exista 6/7 pe sv). Ce bns sa pun pe iteme. Spuneti-mi contra fiecare rasa in parte.
Dupa cum am zis si mai sus sunt ninja.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Pai iti poti face seturi de fiecare rasa (si e mult de explicat deoarece trebuie spus pe fiecare accesoriu ce trebuie bagat ) si set universal (full) - sabie, doua maini, pumnal, sageti si pv. Primul set de care am zis e mai bun la duel si ar trebui sa bagi sabie, doua maini si ce mai intri pe acel acc (pv, patrunzatoare, blocare, critica, semioameni cam astea sunt bns care trebuie sa le ai pe accesorii ) sau combinatii sabie, pumnal. depinde si de metin. Scuze ca nu ti-am explicat prea bine, dar sper ca te-ai prins. Faza este ca sunt prea multe. Bafta! Apropo la ninja trebuie sa ai dexteritare si putere pe arma si scut. Si pe casca si bratara ( aparare impotriva vantului, acest bonus e pentru sura si war mental parca ) Bafta la facut seturile!