| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa-mi comand de pe net o papusa monster high draculaura.care dintre ele ziceti sa o comand : dead tired skull shores etc? eu as vreao pe cea cu haine normale dar nu o gasesc. imi puteti trimite un link cu papusile MH cu hainele lor normale caci am cautat si nu gasesc.Plss repede

Răspuns Câştigător
| lululica a răspuns:

Eu as zice s-o iei pe cea skull shores deoarece poti sa-i faci codite impletite de exemplu.Mie una imi place aceasta dar nu am bani sa mi-o iau. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?