| Cristyy01 a întrebat:

Caut un metin2 HARD PVM fara carti la magazin... sa cresti greu... daca se poate si romanesc! Va rooog!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2Ro, mai greu ca asta nici ca existahappy

| JinLing a răspuns:

Stiu eu metin2 HARD PVM.
Cartile/SS/Pietre, totul cade doar la metine, adica trebuie sa farmezi, sunt iteme in shopuri doar pana la level 18. FMS/RIB/PFN sunt si ele la shop, doar ca sunt +0, adaugatoarele de bonusuri si schimbatoarele trebuie sa-ti pice la metine. Adresa este http://mmo.forgottenworld2.ro/
ESTE IN LIMBA ROMANA

| Cristyy01 explică (pentru JinLing):

M-am jucat si nu mi se pare un metin tocmai reusit... daca mai stii vrunu anunta-ma!

| cristii321312312 a răspuns:

Buna acesta este Metin2Alpha!
Informatii-rate:EXP:100% DROP:50% YANG:50%
Este un server pvm hard care abia s-a deschis cu staff profesionist si care fac update-uri dupa placul playerilor.
Unde ne puteti gasi?
Site:metin2alpha.ga
Metin2Alpha este un server hostat 24/24.V-a asteptam cu drag!