| AlexIonut2013 a întrebat:

ce are metin2 ro adica nu mai e acelasi nu mai sunt aceleasi servere sre exemplu draco nu mai e de fapt nu mai e nici unu din alea vechi si e lyncan e de la gameforge inseamna ca nu e ro originalul? Si ce vi se pare mai bun la pvm si pvp sura arme sau war corp? A da si acum trebuie sa joc pe sv apollo, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| PyKaciu a răspuns:

Pai serverele s-au combinat. Din 3-4 servere s-a format 1 singur. Lycan este un caracter nou adaugat de ei. Metin2 este acum pe gameforge deci e originalul. Cat despre magii alegi ce vrei. Ca sa intri pe apollo ar trebui sa verifici toate serverele noi si sa vezi unde ai toate itemele si chestiile...