| kRyStY_1411 a întrebat:

Cine imi zice si mie un joc fain ONLINE! Nu gta nfs crysis call of duty saints row cs crossfire... etc! Ceva nou, sa nu ocupe mult si sa aiba ceva grafica mai buna de cat cs. nu stiu ceva gen gta... shooter ceva misto nou! Dau Funda!

3 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Shooter MicroVolts
Asta e un shooter destul de tare sa stii de acum ca nu este cu sange si chesti din astea totul se pentrece intr-o lume a jucariilor deci. Si jocul meu preferat este Minecraft un joc care nu cred ca o sa-ti placa decat daca o sa incepi sa joci findca la prima vedere o sa fie ceva ge n cei porcaria asta? Sau mai stiu un joc de strategie super cunoscut Lol sau leag of legends

| kRyStY_1411 explică:

Nu vreau jocuri banale!

| Bobeica_Stefan_1999 a răspuns:

Pai daca vrei ceva super incearca cabal sau aion multe incearcale pe pirvate cas super funda?