| Mafia21 a întrebat:

Cum produc (fac) bani intr-un cartier?

Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Coca si Ina big grin

| spy2o a răspuns:

:)) Tocmai mi-at dat unul/una ideea :)) Videochat:
http://www.tpu.ro/shopping/situri-de-videochat-pentru-baieti-funda/
:D

| FatUglyVirgin a răspuns:

Muncesti.

| Exaizo a răspuns:

Pai, te duci la produs. Duh!
Sau, comercializezi faina, iarba, etc. Fiindca am auzit ca toata lumea mai nou isi pune gazon si au nevoie de iarba, iar de cand cu masterchef, se cumpara faina ca naiba, toti vor sa invete sa gateasca.

| DenisDz96 a răspuns:

Sall nu-s nu am idee...dar ar fi o solutie daca ai baieti prin cartier care joaca metin sau alte jocuri de genu faci itm/yang(bani in joc) si dupa le vinzi pe bani reali...