| Costea_Raul_1996 a întrebat:

daca cineva baga hack pe un cont pe metin2 ro, 10 minute, si nu il foloseste, are vreo sansa sa ia ban?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| dany29ism a răspuns:

Ma, daca nu te-o prins GM-u nu ai nici o problema. pentru ca ei nu pot verifica toti 525, 657 sute de mii de playeri deodata (sau cati or juca pe serveru care joci tu), si nu au aparate care sa te prinda. au software cu care te prinde daca folosesti in exces programul de piraterie.

2 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Exista o posibilitate mica pentru ca ei au aparare si detecteaza imediat, chiar daca nu l-ai folosit

| TOOL a răspuns:

Salut daca nu folosesti hack-ul nu ai riscuri la ban, doar daca-l folosesti si te prinde gm, oricum GM activi sunt doar pe taurus, pegasus, virgo, leonis si Sagitta, pe Draco n-am mai vazut un GM de cand a fost ox'u de 1 decembrie.