| AlexIonut2013 a întrebat:

De curand m-am reapucat de mt2 ro si habar n-am care e treaba cu magiile pe war mental adica nu prea stiu in care sa bag punctele as vrea daca se poate sa imi spuneti care magie trebuie facuta prima M1 (war ment) si dupa a doua a treia si tot asa si daca bag numa intr-o magie pana fac M1 cu ea sau le mai bag si la celelalte cate un punct doua. Si cum fac de la M1 la G1 cu ce carti adica? FUNDA pentru cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hei
La inceput iti iei toate abilitatile, cate un punct pe fiecare.
Bagi urmatoarele puncte in corp rezistent, care trebuie sa iti iasa neaparat la 17 puncte, daca nu se face M1, te duci la batrana si dai reset pentru 30k gold sau depinde, in functie de lv.
Urmatorul, eu am facut atacul sabiei ca pana la urmatorul M sa il fac G pe ala, ca sunt mai ieftine cartile, dar mai toti a 2 magie o fac atacul spiritului, alegerea e a ta.
Iar zdruncinarea e ultima.

| AlexIonut2013 explică (pentru Deleb):

Mersi pentru sfaturi dar dintre war corp si mental care are cartile m-ai ieftine?

| Deleb a răspuns (pentru AlexIonut2013):

Cartile ce razboinic pe corp vor ramane cele mai scumpe.