| anonim_4396 a întrebat:

imi spuneti filme sau jocuri legate de noaptea de haloween de groaza preferabil si nu thriller

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filme:Wrong Turn 5: Bloodlines (2012/ce are ca temă Halloween-ul), Grave Halloween (2013),Mischief Night (2014),Boo (2005)
și mai poți încerca:The Maze (2010),Husk (2011),Jeepers Creepers 2 (2003),Children Of The Corn (2009),Scarecrow (2013),iar alte vezi și aici:
http://www.cinemagia.ro/liste/halloween-movie-5912/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inchide becul si lasa bezna in camera. Ia o lanterna si pune-o sub barba si spune povesti de groazaaaa
, Happy Haaaaallllooooooweeeeeeennn

| nechiforboss a răspuns:

Cauta pe google astfell:''jocuri de haloween'' si iti alegi site-ul care-l doresti din cele afisate, iar filme:''Halloween 1, 2, 3.....Resurection';,oricum daca dai search pe google ca gasesti!