| Morocanosul a întrebat:

mai nou vreau sa ma apuc de metin2 dar nu vr unu pvm. cu rate mici asa ca spuneti-mi si mie un metin2 care sa te dea celputin 100+ pvp cu cel putin 700-1000% FUNDA celui care imi da siteul metinului sau metinelor. daca e sa fie mai multebig grin

3 răspunsuri:
| RemusȘiAtât a răspuns:

Salut sper ca te ajut.
Am un metin2 cu rate 350 level maxim 105 ultima evolutie beta server nou deschis am level 50 fms la magazine la mobi pica cufere galbene pica metal magic, marmura si alte lucruri la metine pica pietre medalia eroului ceva de genu la ele pica lucrui ce iti vor trebuie daca vei intra pe server numele meu este DarkDevils te voi ajuta cu bani
Site:thertv.mt2.sx/
Sper sa il incerci

| Mihai121Sefu a răspuns:

Http://metinforever.bossforum.net/t235-metin2-gx-strong-pvm-server Salut Morocanosul! Iti dau aici mai multe metine care sigur o să-ti placă! Primul este metin2 GX, aici alegi din 3 canale : Canalul 1.Normal canal 2.Normal canal 3. PvM(foarte greu), http://metin2buzau.ro/? attempt=3, incă unul : Metin2 Buzau. Este foarte tare, iti spun să-l incerci! http://ro.mondialmt2.com, metin2 Mondial! Si acesta este foarte tare! Iti spun să le incerci pe toate, eu ti-am spus 3 mt, dacă mai doresti donisanmihai99@yahoo.com este Yahoo meu! Iti urez o zi frumoasă! Fundită?