| LauRentiu6 a întrebat:

Mi-am facut windowsul si nu mai stiu ce nume avea placa mea video. Daca tu stii lasa mesaj. *fundita*

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Noi de unde să știm...
Nvidia, Ati, Intel, Sis, Nu știm. Iei de pe net Aida Instalezi și vezi ce componente ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" nu mai stiu ce nume avea placa mea video. Daca tu stii lasa mesaj. " - Asta mi-a adus aminte de emisiunile alea făcute în trecut la noi în ţară cu " Ghiceşte ce am în poşetă " când tot disperau alea că nu sună oamenii să spună ce obiect se ascunde în poşetele lor.

| Anonim0100 a răspuns:

Salut daca ai windows7 procedeasa astfel: click dreapta/screen rezolution/advantaje seting si acolo scrie. Daca ai windows xp fa asa: click dreapta/properties/advantaje seting.Asta e tot funda daca vrei Salut

Răspuns utilizator avertizat
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Descarca programul Everest de pe google.Nu ocupa mult spatiu.Si cand intri in program, in stanga ai toate componentele de la calculator si dai click sau dublu click pe placa video si o sa iti apara numele placii.

| alistarr a răspuns:

Intra la control panel dai la video si dai la driver acolo spune tot