| AlexIonut2013 a întrebat:

Ptr cei care joaca LOL: Care este cel mai bun campion de 3150 si care e m-ai bun dintre anivia si pantheon ( care are dmg m-ai mare viata m-ai mare scapa de inamici daca e prins etc)? Mi-ar trebui un raspuns rapid! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dustyzzz99 a răspuns:

Salut da ca ai dorii un campion de dmg ia-ti riven e 4800 si scapa usor de inamici. Intre pantheon si anivi pantheon e mult mai bun deoarece are stunu si da dm foarte mare cu sulita. Eu il am si sunt foarte mandru de el. Anivia e mai mult support nu prea da dmg si nu scapa foarte usor. Sper ca te-am ajutat. FUNDA!

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Udyr udyr sau udyr. si sa nu uitam, udyr.