| TwiLight_6053 a întrebat:

Sall tuturor! Vreau sa ma joc metin2 mondial dar nu imi merge: Dupa ce imi scriu contul si ii dau log in imi zice eroare la conectarea de server.Am incercat orice:
-mi-am facut alte conturi(degeaba)
-l-am dezinstalat de "n" ori(degeaba)
Ce as putea sa fac?
RASPUNSUL CARE MA VA AJUTA SA JOC ACEST METIN PRIMESTE GARANTAT FUNDA!

2 răspunsuri:
| zuzuke94 a răspuns:

Nu te lasa pentru ca acele servere sunt prea pline... am avut si eu problema asta.dar pe metin2 ro. incearca sa te loghezi pe ultimul server... sper sa mearga, succes

| Mikyela123 a răspuns:

Ma stii care-i treaba?
Tu trebuie sa vezi daca este channelul sau ch-ul offline
Mi-e asa mi s-a intamplat pe united si totusi a mers.
Iti dau garantat ca merge. Dar si eu am o intrebare.
Unde imi pot face si eu cont pe mondial? confusedconfused e enervant ca nu stiu straight face... sper ca te-am ajutat happy :*:*:* fundita?