| playermessi a întrebat:

Saltu.Stie cineva de unde pot lua bilete pentru dreamhack bucharest 2016 dar sa nu fie pe internet si la un chiosc de bilete
Sau daca cumpar de pe internet pot plati cand aduce curierul biletele deoarece am 14 ani si nu am un card big grin funda + multumesc

Răspuns Câştigător
| Adriatika a răspuns:

Poti sa cumperi bilete la DH Bucharest 2016 de pe https://shop.computergames.ro sau din rețeaua bilete.ro (oficiile Poștei Române, magazinele Germanos și magazinele Inmedio).