| Gabi_Moldovan_1993 a întrebat:

Salul TPU am Admin pe un server de minecraft 1.6.4 dar nu sunt multi playeri maxim 7 si as vrea sa intrati mai multi la 10 playeri Event!

Si este un super server inca shopul este in construire si inca nu au bagat pluginurile daca aduceti 10 playeri primiti Helper si daca faceti un video cu sv si il postati pe youtube si imi dati linkul sa il vad va dau Gradul Youtuber!

IP: Mcx.minecraft-romania.com: Sau: 188.212.100.102.

Intrati! in fiecare seara cand sunt 10 playeri event!

1 răspuns:
| DarkVillian a răspuns:

I just got a Minecraft card code for free! :D http://freeminecraft.cc