| Pomar a întrebat:

Salut
A baut cineva absint? Cum e? As vrea sa incerc si vreau sa stiu niste pareribig grin Si de unde pot cumpara din bucuresti?

3 răspunsuri:
| Pomar explică:

Pai nu cunosc sortimentele, care ar fi mai bun? Daca e sa beau vreau sa il beau asa cum e el fara sa il combin cu altceva (in afar de apa daca e nevoie); oricum cu trasul pe nas nu prea ma tenteaza sa trag nimic pe nas big grin

| Tenchiu a răspuns:

Absintu e tarewinking Bea Absint cu suc de mere. Si cand te-ai ametit un pic sa tragi si pe nas, pui un pic intr-un dop sau pe fundu' paharului si il tragi pe o nara tongue O sa te ia durerea pe la ceafa pe moment dar o sa simti placerea! A si... depinde si de care Absint...

| Tenchiu a răspuns:

Poti cumpara din orice magazin aproape. Cel mai sigur in supermarket