| darksy36 a întrebat:

Acum ceva timp foloseam o aplicatie din windows, cu ajutorul careia puteam programa calculatorul sa se aprinda singur la o anumita ora. Insa am uitat cum se mai numeste. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Task Scheduler. Îl găsesti în Accessories » System Tools:Task Scheduler.In panoul principal al acestuia faci click pe Create Task pentru a crea o sarcină nouă si anume sa setezi ora si data cand sa se deschida. Uite aici un tutorial cu foto: http://nib.ro/......umita-ora/

Bafta!