| ionut233 a întrebat:

Acum o zi mi-am cumparat un penny board Oxelo Yamba pe culoarea albastra inchis si roti albe. M-am plimbat cat m-am plimbat, insa am observat cand fac curba, a inceput sa scartai partea de fata. Va rog ajutati-ma sa nu mai scartatie. Tin sa precizez ca nu am mers in ploaie cu el, am mers 1 ora sau 2 si a inceput sa scartaie dupa.

2 răspunsuri:
| simulare a răspuns:

Daca ai niste vaselina sau niste ulei ( de masina ) pune putin la roti acolo unde zici tu ca scartaie

| ionut233 explică (pentru simulare):

Nu scartaie de la roti, scartaie doar cand fac curba la o chesti, nu stiu cum se numeste.