| mynameisseby a întrebat:

Salut ajutati-ma va rog mult uitati nu mai pot pune google prima pagina de pornire nu merge nici cu unelte optiuni etcc. am incercat tot felul de chestii si in locu la google imi apare porcaria asta http://www.searchqu.com/406 care nu pot sa o schiimb va rog ziceti-mi DAU FUNDA!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Decat sa scrii atatea lucruri neinteresante mai bine spune ce browser folosesti! E cel mai important! Si daca poti fa si un print screen la prima pagina de pe google asa cum o ai tu! (poate trebuie dezinstalat vreun toolbar) Lasa un pm! bafta!