| AlexandarAlx a întrebat:

Salut am 15 ani si merg la sala de ceva timp
Vreau si eu un program bun (eu merg 5 zile pe saptamana)
Vreau si eu sa stiu ce sa mananc sa ma ajute la cresterea masei musculare
Dau funda

1 răspuns:
| SinisterStrange a răspuns:

Salut,păi când te duci la sală,incepe cu încălzirea,abdomene, alergat, si dupa începi de la picioare până la spate, trebuie să faci tot tacamul, si du-te de 3 ori pe săptămână, de ex: luni miercuri si joi, cat despre alimentaţie mănâncă 3 mese pe zi, continand carbohidrati si proteine, nu manca dulciuri, grasimi si bea multă apă! Baftăwinking