| papuciirupti a întrebat:

am fost la un var si acesta a chemat mai multi amici si amice laughing, toate bune si frumoase, am vorbit, ne-am distrat, am baut si pe sfarsite unu din ei dupa ce a terminat din cana a intorso invers. ce inseamna? sunt curios ca am observat si sigur stia el ce inseamna din moment ce a facut >asta- funda

Răspuns Câştigător
| Legend123 a răspuns:

Nu cred ca inseamna ceva anume. poate a intors-o ca vrea sa para smecher sau ca sa arate ca s-a terminat petrecerea sau ca a terminat de baut pe seara aia thinking

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nici eu nu cred ca inseamna ceva anume laughing Pur si simplu a intors cana invers.

| Taduic a răspuns:

Iti arata ca el e masculul alfa. Nu frate, probabil era putin baut si se dadea in spectacol ca a terminat de baut.