| Nustiucinece a întrebat:

Salut, am inceput sa fac youtube de vreo 5 zile am deja vreo 60 de abonati si as vrea sa imi dati niste idei unde pot sa imi fac reclama la canal

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Distribui pe Facebook, Google, TPU orice retea pe care ai cont. Iti poti ruga si prietenii sa dea share canalului sau unei postari de-a ta. De asemenea ai putea sa-ti faci si o pagina de Facebook cu numele canalului, asa sunt mai mari sanse sa vada lumea.

| pattlebass a răspuns:

Ai putea sa ceri o promovare cuiva popular(IRafael, maxsialtele, etc.)