| CaDet10000 a întrebat:

Salut, am inceput sa ma uit la Bleach si am o intrebare cine sunt oamenii in alb care seamana cu Hollow?
Dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| sPartacWs a răspuns:

Cred ca te referi la comandantii de brigazi ( ei poarta haine albe in soul society ). Locotenentii si gradele mai joase poarta haine simple/negre de shinigami

| CaDet10000 explică (pentru sPartacWs):

Nu... ma refeream cei rai in alb ca si Grimmjow si restul ca si ei tot in alb care au gaura in piept ca si Hollow, cum se numeste gruparea sau clanul?

| beastboy84 a răspuns (pentru CaDet10000):

Espada