| denistttt a întrebat:

Salut, Am nevoie de ajutor, Eu cand intru in Counter Strike si vreau sa ma misc mor imediat oare de ce?

Răspuns Câştigător
| blake_9218 a răspuns:

Pentru ca ai luat *** off... mi se mai intampla si mie. Te duci la options / keyboard => Use to Default parca asa era... Sper sa te ajute. Bafta. (daca nu merge nici asa reinstaleaza cs-ul)

3 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Ai primit pe acel server fuc ca off sau ceva de genul. Daca ti se intampla pe toate serverele, reinstaleaza-ti cs-ul.

| Laue a răspuns:

Inseamna ca esti "codat". Un admin a executat comanda "fu*koff" pe tine. Acum, pe orice tasta apesi, mori. Poti sa intrii in consola si sa scrii "unbind all" apoi sa intrii la controale si sa dai "reset all to default". Si mai usor cu coadele.

| denistttt explică:

Pai da sunt codat