| RoBeRTin321 a întrebat:

Am o intrebare cam stupida De ce femeile cand fura ceva dintr-un magazin, si-l pune sub rochie.Dar unde si-l pune in acea rochie daca e imbracata cu ea? Dau funda

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine pleaca la furat isi pregateste vestimentatia dinainte. Au locuri secrete.

| AFR81 a răspuns:

Banuiesc ca tigancile au un "compartiment" special pregatit sub fustele lor de fura cu eficienta aia. Am vazut unele bagand chiar si un televizor acolo.

| R0R0 a răspuns:

Pe bune? Fura din magazine? laughing)
OMG! Cine stie, poate au ceva saluri sub fusta unde pun obiectele sau poate o punga cusuta acolo. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile din viata mea nu fura din magazine.nu fura deloc.da tu unde traiesti? in pestera celor 40 de hoti? la voi toti fura? si mai ales fomeile? si puradeii?

| RoBeRTin321 explică (pentru anonim_4396):

Am vazut pe net un video, si am intrebat big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoBeRTin321):

Pai referate ma la tigancile care au furat haor dhan hanglia si l-hau vharat sub fhasta baaaaa, ce tot o arzi cu fomeile? ca Romancele nu fura ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut la stiri cum o tiganca a bagat tot baxul cu bere sub fusta. Nu stiu cum a facut. Sa mai mearga si corect.

| RoBeRTin321 explică (pentru anonim_4396):

Da frate, exact la asta ma refer.Mai si merge normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre' să fii din țigănime și să ai experință ca să realizezi că țin obiectele cu picioarele. Sau să fi pus vreodată mâna pe o rochie...

| ambicio a răspuns:

Ar trebui sa o luam logic, ori au buzunare secrete ori le pun in lenjeria intima laughing

| UserulAnonim a răspuns:

Faza asta e exact ca si copiatul, isi bagau copiute intre tatze fiindca n-are nimeni voie sa umble acolo. laughing Eu le bagam sub curea da no laughing

Ideea e ca nu stiu, poate e largita si incape in ea tăt ce fură. laughing)

Funda?