| user123456789 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari in legatura cu PS2.

Vreau sa imi achizitionez un PS2 pentru urmatoarele jocuri :
-GTA(Vice City,Vice City Stories,San Andreas)
-NFS(Underground,Underground2, Carbon,Most Wanted, Undercover)
-God of War(I si II)
-Fifa, etc.

1)Credeti ca pentru jocurile de mai sus merita achizitionata consola?

2)Si cum sta treaba cu jocurile NTSC / PAL. nu merg pe toate tipurile de PS?
3)Cu ce se modeaza si cu ce ar fi recomandat sa modez (sau sa cumpar deja modata) consola: cu chip/card.
4)Ce tip de consola imi recomandati:Slim sau Phat? Si niste argumente daca se poate si la care model i se uzeaza mai greu lentila.
5)De ce trebuie sa tin cont atunci cand cumpar consola?
Fundita!

1 răspuns:
| TEDYTED a răspuns:

Am eu un ps2 cu 11 jocuri originale si card. functioneaza perfect. 0758 343 936 sunati-ma daca doriti