| vLooM a întrebat:

Salut.

Am si eu o intrebare.
Deci am internet, telefon+ tv de la UPC si vreau sa renunt la Internet, daca e sa renunt sa mi-l scoata merge sa bag de la RDS doar internet? Si daca da vreau sa stiu ce fel imi baga internetu, cutie ca la UPC, USB sau ceva de genu? Cine stie sa-mi explice bine.

Răspuns Câştigător
| DjNick112 a răspuns:

Simplu, din pacate nu poti sa renunti la UPC doar la internet, am si eu, si eu am vrut sa renunt, nu pot, trebuie sa renunt la tot pachetul. Si daca stau sa ma gandesc logic, nu se poate, pentru ca de la un singur fir ai si net (prin modem) si TV si telefon.
Da, de la RDS poti sa pui doar net, si ultima data cand am facut eu era asa: pana la 50Mb 29 lei/luna iar pana la 100mb 39lei/luna + modem USB nu stiu cat trafic

| vLooM explică (pentru DjNick112):

Ok, mersi de raspuns, dar cred ca ma mut cu totu la RDS. TV+Internet.

| DjNick112 a răspuns (pentru vLooM):

Da, e cel mai bine