| 1AlexS a întrebat:

Salut,Am si eu o intrebare! Recent am vazut un joc intre 2 persoane si nu stiu cum se numeste! Jocu este in felul urmator.:Fiecare jucator intinde o mana in fata strangand pumnul lipind cu pumnul adversarului care face acelasi lucru. Apoi unul din cei incearca sa il loveasca cu pumnul pe pumnul lipit de pumnul lui! Daca se fereste a pierdut si da celalalt ....Nu stiu cum se numeste acest joc, sper ca ati inteles ce am zis! happy

Răspuns Câştigător
| Vidiu a răspuns:

Stiu jocul, l-am jucat si eu si e dureros dupa cateva "atingeri"=]]. Nu cred ca are un nume, poate "Loveste si fereste".