| airfix a întrebat:

Salut.Am si eu o probleme.am downloadat Metin2Razor, l-am scos, l-am instalat totu a fost bine, si pe cand sa intru in joc(cei care joaca metin2privat stiu)apare reclama aia.si este un buton jos in dreapta si il apesi si iti intra, la mine nu intr oricat asi apasa nu merge, imi apare ceva pe chineza sau japoneza dr stie.Stie cineva cum pot sa rezolv asta, sa mearga...se poate? va rog sa ma ajutatitongue

MERCIhappy

4 răspunsuri:
| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Uite uitete in fisierul metinului si zi-mi o chestie Are mc. text sau scrie doar mc are?

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Cum pot sa iti explic mai precis e ori o problema de la sv ori nu ai tu pc bun;) daca are mc ia clientu asta de la god of war e bun si baga ce scria in mc de la mt2 razor desigur daca are mt2 razor;) ia site de downloadat clientu de la god of war http://www.megaupload.com/? d=Q22PKUEO cclient de la Metin2 God of War. Funda? :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum descarc razormt2 si cum imi fac cont plz me

| mihaypolystu a răspuns:

Airfix zi si mie cum downloadez metin2 razor? e fain? e pvp? te da lvl 90 king1, 2 la magazine?