| 0752044960mama a întrebat:

Am un elicopter Air Hogs Sharp Shooter si am o problema. M- am jucat cu el o săptămana.(nu l-am izbit de pereți) si acum cand vreau sa ma joc zboara dar in același timp se si învârte elicopterul in dreapta. Eliciile se învârt una intr-o parte cealaltă in alta parte cred ca e bun așa nu? e da eu nu înțeleg care-i problema de ce nu zboara normal? A apropo am uitat sa va spun ca in casa ma joc nu afara ca afara bate vântul.Dau funda

1 răspuns:
| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Nu zboara normal fiindca s-a blocat un mecanism care facea ca elicile elicopterului sa se invarta usor, incearca cu putina vaselina la motorase